Humanitarna akcija "Slatko je pomagati"
Autor: Administrator , 3. 12. 2019.

U petak, 6. prosinca 2019. godine u 12:00h, u prostorima Islamskog centra u Zagrebu održat će se humanitarna prodaja hrane. Sav prikupljeni novac bit će uplaćen za stradale u Albaniji nakon razornog potresa.

Naš Stvoritelj svima nam je dao opskrbu, ali i obavezu da brinemo o onima koji su u potrebi jer je u imecima našim i dio koji je za njih. Zato vas pozivamo da, uz veliki sevap i nagradu, pomognemo kroz ovu humanitarnu akciju one u potrebi. Sve što uložimo od dobra na ovom svijetu, naći ćemo na drugome kada će svako dobro djelo biti od posebne važnosti.

Svjedočili smo razornim potresima koji su zahvatili područje Albanije koji su uzrokovali stradanje ljudi i njihove imovine. Uz žrtve ljudi koje su i najveće i nenadoknadive preživjeli u potresima zahvaćenim područjima trebaju našu pomoć. Također, svjesni vrijednosti vode, pristup pitkoj vodi, njene blagodati što je imamo i nagrade koju Allah obećava za trajnu sadaku odlučili smo pomoći onima koji su u nevolji. Stoga ovim putem pozivamo sve da se priključite našoj humanitarnoj akciji.

Ideja za izradnju bunara potekla je od učenika drugog razreda, te će oni u suradnji s Volonterskim klubom i Učeničkim domom realizirati ovu humanitarnu akciju.